Založiť webovú stránku alebo eShop

selenit

 

selenit
 
Selenit alias Mesačný kameň!
 
Selenit je číra, vláknitá odroda sadrovca.
Pomenovaný po Selene, gréckej mesačnéj bohyne.
Milenci si ho vymieňajú pre zmierenie.
Jedná sa o veľmi silný kryštál, ktorý dodáva telu energiu.
Udržuje pokoj a mier, ukľudňuje zmätok v duši, pomáha riešiť problémy, zamedzuje prístupu vonkajších vplyvov.
Vyjavuje všetky problémy, ktorých následky na nás stále pôsobia a ukazuje akým spôsobom je ich najlepšie vyriešiť.
 
Selenit sa dá použiť na vytvorenie ochrannej mriežky okolo domu a súčasne na nastolenie pokoja v priestore, kam nemajú zasahovať vonkajšie vplyvy. Môžeme ho položiť do všetkých kútov v dome. Veľký kus selenitu položený v dome vytvorí kľudnú a mierumilovnú atmosféru.
 
 
 
Jedná sa o veľmi silný krištáľ je výborný pre duchovnú prácu.
Podporuje telepatiu.
Priesvitný selenit je veľmi jemnunký a pomáha pri napojeniach na čisté vyššie vibrácie, pri komunikácií s anjelmi a na rozvoj korunnej čakry, na pocítenie Božského pokoja. Pomôže nám dopátrať sa pravej príčiny alebo nás dovedie k jadru veci. Upokojuje zmätené myšlienky a prevedie nás náročnými obdobiami v živote.
 
Dodáva veľké množstvo energie, narovnáva chrbticu a lieči jej problémy čiže napr. skoliózu, kyfózu a pod...
 
Neutralizuje pôsobenie voľných radikálov v tele a škodlivé účinky amalgánových zubných výplní. Odporúča sa pre matky, ktoré koja svoje detičky. Udržiava kľud a mier. Učí nás ako čo najlepšie riešiť problémy.
Skúsení liečitelia vedia s použitím selenitovej tyčinky odstrániť z aury cudzie entity. Najvýznamnejšie liečivé schopnosti prejavuje na energetickej úrovni.
 
V selenitovej guli môžeme nájsť odpovede na otázky minulosti a budúcnosti, a môže nám ukázať ako sa nám darí v našom vývoji.
V duševnej rovine pomáha selenit pri vynášaní naších rozsudkov a schopnosti preniknúť do jadra vecí. Dokáže rozptáliť a stabilizovať nevyspytateľné city.
 
seenit
Používa sa pri epilepsii, kolikách obličiek a žlčníka, podporuje plodnosť, prietok lymfy a celý lymfatický systém, lieči opuchy, čistí lymfatický systém, vyvažuje hormonálne procesy u žien. Keďže selenitové kryštály obsahujú dojmy z udalostí, ktoré prebehli v ich prítomnosti, môžu sa použiť v prípadoch, kde treba poznať pravdu o situácii. Napríklad, ak došlo k lúpeži v prítomnosti selenitového kryštálu, možno sa na kryštál naladiť a odhaliť, kto sa zločinu dopustil.
 
 
 
Modrý selenit - vhodný pre meditáciu, upokojuje myseľ
Zelený selenit - spomaľuje starnutie kože a kostry, podporuje osobný rast
Púštna ruža - odhaľuje rokovaní, ktoré sme si naprogramovali do podvedomia a ktoré nás brzdia vo vývoji a pomáha je ukončiť
 
TOPlist
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52